10 кімнатних рослин, які будуть процвітати на вашій кухні

Додайте кольору, очистіть повітря або вирощуйте свіжі продукти цілий рік!

Корі Сірс — письменниця з більш ніж десятирічним досвідом, яка спеціалізується на кімнатних рослинах, садівництві та домашньому декорі. Вона пише про актуальні новини, дизайн інтер’єру, кімнатні рослини та садівництво для журналу The Spruce. Її досвід у цих сферах привів її до інших великих видань, включаючи Better Homes and Gardens та Apartment Therapy.

Кетлін Міллер — визнаний майстер-садівник і садівник з більш ніж 30-річним досвідом роботи в органічному садівництві, фермерстві та ландшафтному дизайні. Вона заснувала Gaia’s Farm and Gardens, працюючу стійку пермакультурну ферму, і пише для Gaia Grows, колонки в місцевій газеті.

Додавання кімнатних рослин у кімнату — це швидкий і простий спосіб прикрасити інтер’єр, а якщо мова йде про кухню, то вирощування рослин у приміщенні може мати і практичне застосування. Правильно підібрана рослина може допомогти очистити повітря, додати кольору або навіть забезпечити свіжими продуктами цілий рік.

Важливо пам’ятати, що не існує однієї рослини, яка буде процвітати абсолютно на кожній кухні — оскільки кожне приміщення має свої власні унікальні умови освітлення, вологості та температури. Однак ці 10 кімнатних рослин — чудове місце для початку.

Потос (Epipremnum aureum)

Потос (Epipremnum aureum) — справді одна з найпростіших у догляді кімнатних рослин. Вони добре пристосовуються до різних умов освітлення і вважаються відносно посухостійкими. Крім того, з них виходять чудові підвісні рослини, тому немає необхідності витрачати дорогоцінний простір на прилавку!

Філодендрон

Філодендрони — ще один рід невибагливих кімнатних рослин, які чудово виглядають у підвісних кошиках. Подібно до пуансетій, вони вважаються відносно посухостійкими і можуть рости при яскравому або середньому непрямому освітленні. Ці листяні рослини бувають найрізноманітніших форм і кольорів і відомі як чудові очищувачі повітря.

Трави

Вирощування зелені на кухні може здатися очевидним вибором, але немає нічого кращого, ніж готувати зі свіжих, органічних, домашніх трав цілий рік. Якщо на вашій кухні є місце, куди протягом більшої частини дня потрапляє яскраве пряме сонячне світло, трави будуть легко рости. Крім того, ви також можете вирощувати зелень за допомогою лампи для вирощування. Серед трав, які легко вирощувати в приміщенні, — цибуля-цибуля, петрушка, м’ята, чебрець, розмарин, базилік, орегано і кінза.

Сукуленти

Якщо у вас на кухні є яскраве сонячне підвіконня, сукуленти — чудовий варіант. Термін «сукулент» використовується для опису рослин, які зберігають воду в різних структурах, таких як листя та/або стебла, що робить їх посухостійкими і, як правило, невибагливими в догляді. Існують сотні різних видів сукулентів, які мають найрізноманітніші форми, кольори та розміри. До популярних видів сукулентів належать ехеверія, хавортія, алое вера, крассула, каланхое, седум та інші.

.

Павутинні рослини (Chlorophytum)

Павутинні рослини (Chlorophytum) — одні з найпростіших у догляді кімнатних рослин. З них виходять чудові підвісні рослини, а коли вони щасливі, то рясно цвітуть і випускають відгалуження. Не ставте павутинні рослини на пряме світло, оскільки це може призвести до опіків листя.

Змієлисник (Dracaena spp.)

Зміїні рослини (Сансевієрія), також відомі як «тещин язик», є одними з найпопулярніших кімнатних рослин, і на те є вагома причина. Вони бувають найрізноманітніших кольорів, форм і розмірів і, як правило, невибагливі в догляді. Цим тропічним рослинам не потрібно займати цінний простір на вікні — вони добре почуваються в умовах яскравого або недостатнього освітлення.

Каучукове дерево (Ficus elastica)

Якщо ви шукаєте велику рослину для своєї кухні, каучуконоси (Ficus elastica) — чудовий вибір. Ці родичі скрипкового інжиру пристосовані до найрізноманітніших умов вирощування і можуть вирости до повнорозмірних дерев у своєму природному середовищі існування. При вирощуванні в кімнатних умовах регулярна обрізка дозволяє контролювати їх розмір і форму. Виберіть один з декількох сортів, щоб підібрати дерево, яке пасуватиме до кольорів та дизайну вашої кухні.

Кава (Coffea arabica)

Незалежно від того, любите ви каву чи ні, кавове дерево (Coffea arabica) стане чудовим доповненням до будь-якої кухні. Хоча навряд чи вам вдасться зібрати кавові зерна з кімнатної рослини, глянцеве листя і компактний характер росту кавової рослини роблять її привабливою, незважаючи на це. Для процвітання кавові рослини потребують яскравого, непрямого світла і частого поливу.

Позначки:, , , , , , , ,
close