11 красиво оформлених крихітних будинків

Ешлі Кнірім — експерт з домашнього декору та оглядач товарів для дому для The Spruce. Її дизайнерська освіта почалася в юному віці. Вона має понад 10 років досвіду написання та редагування текстів, раніше обіймала редакторські посади в Time та AOL.

Оновлено 19.11.21

У той час як багато покупців житла прагнуть мати більше квадратних футів, більше спалень і тонни землі, рух крихітних будинків прагне до протилежного. Крихітні будинки є частиною мінімалістичного тренду, що дозволяє людям жити простіше, але при цьому мати стильне житло, яке відповідає всім їхнім потребам. Оскільки все більше і більше людей обирають мініатюрні будинки, дизайн розвинувся настільки, що сьогодні зрозуміло, що жертвувати квадратними метрами не означає жертвувати стилем.

Перш ніж ви почнете уявляти собі життя в автобусі, перегляньте ці чудово спроектовані крихітні будинки, які допоможуть вам вести більш економічно та екологічно стійке життя в оселі, яка все ще відображає ваш особистий стиль.

Окремі кімнати

Якщо ви думаєте, що мініатюрність означає, що вам доведеться жити в однокімнатному трейлері або автофургоні, подумайте ще раз. Існує багато крихітних будинків, як цей від Butikevlersapanca, які доводять, що ви можете мати кілька розмежованих просторів без великої загальної площі. Цей приголомшливий, просторий крихітний будинок має ліжко, розташоване над кухнею, що є типовим плануванням для багатьох невеликих будинків. Цей план також включає вітальню і навіть веранду, де можна сидіти і спостерігати за птахами.

Позначки:, , , ,
close