11 веселих і простих ігор для вечірки з нагоди народження дитини

Донна Пілато — експерт з планування заходів, яка вже понад 20 років пише статті про планування вечірок та інших подій.

Вечірка з нагоди народження дитини — це весела подія на честь майбутнього народження малюка, мета якої — наповнити кімнату сміхом і посмішками. Всі їдять смачні закуски, а потім спостерігають, як відкривають подарунки. Але чому саме майбутня мама повинна отримувати все задоволення на цій вечірці? За допомогою кількох вдало підібраних ігор для дитячого свята ви можете допомогти своїм гостям теж розважитися.

Ігри — це ідеальний спосіб розтопити лід на подібних вечірках, адже цілком ймовірно, що не всі гості знають один одного. Навіть якщо гості близькі, ігри можуть створити кілька несподіваних спогадів.

Як вибрати найкращі ігри для вечірки з нагоди народження дитини

Обираючи ігри, пам’ятайте, що ви не повинні робити нічого такого, що змусить винуватця торжества або гостей почуватися незручно, збентежено або сором’язливо. Вам також не потрібно багато ігор. Виберіть кілька ігор і використовуйте одну, щоб розтопити лід, іншу прибережіть на потім у душі, а третю візьміть на випадок, якщо розмова почне згасати. Нагороджуйте переможців призами або послугами. Розгляньте наступні ідеї:

 • Свічки
 • Пакетики
 • Шоколадні батончики
 • Коробки з листівками
 • Магніти на холодильник

Ось 11 ідей для ігор на дитячому святі, де вітаються переможці.

1. Не кажи «дитина»!

Почніть ігри, як тільки гості увійдуть у двері. Це весела гра, в якій використовується ключове слово, наприклад, «дитина». Кожен повинен уникати вимовляння обраного ключового слова на вечірці. Ось як грати:

 1. Роздайте кожній гостеві шпильку для підгузника, щоб вона причепила її на сорочку, коли прийде на вечірку.
 2. Коли ви будете готові розпочати гру, скажіть усім, що їм не можна вимовляти слово «дитина», інакше вони втратять свій значок, а той, хто вловить помилку, втратить свій значок.
 3. Переможець носить найбільшу кількість значків наприкінці вечірки.

2. Чи знаєте ви, що таке «малюк»?

Це мультисенсорна гра для вечірки з нагоди народження дитини, і вона не для людей з підвищеною чутливістю. Ось що потрібно зробити:

 1. Придбайте з десяток баночок з дитячим харчуванням. Включіть м’ясо, овочі, фрукти та змішані сорти для додаткової забави.
 2. Накрийте етикетки на банках аркушем непрозорого паперу і напишіть на кожній цифри.
 3. Коли ви будете готові почати, роздайте кожному гостю аркуш паперу та олівець.
 4. Відкрийте банки і дозвольте гостям розглянути кожну з них з їжею.
 5. Гості вгадують, що це за їжа.
 6. Виграє той, хто вгадає найбільше правильних відповідей.

3. Статистика доставки

Гості можуть розважитися, вгадуючи, якими можуть бути показники дитини при народженні. Створіть великий плакат зі стовпчиками та місцями для вгадувань. Або ж зробіть індивідуальні картки з передбаченнями для кожного гостя. Це також веселий подарунок для майбутніх батьків. Категорії можуть включати

 • Вага та довжина
 • День і час народження
 • Колір волосся
 • Колір очей
 • Буде як у тата (порожнє поле)
 • Буде як у мами (пусте місце)

4. Дріб’язкова гра для мами і тата

Ця гра про дрібниці ідеально підходить для спільної вечірки з нагоди народження дитини. Запитання можуть стосуватися як дитини, так і пари. Підготуйте щонайменше 20 запитань. Приклади запитань включають

 • Як пара познайомилася?
 • Хто буде більше нервувати під час пологів?
 • Яку першу річ ви купили для дитини?
 • Хто прикрашав дитячу кімнату і в якій тематиці?

5. Mad Libs

Зробіть реальність кумедною, влаштувавши божевільну вечірку для новонародженого. Божевільні листівки — це коротка історія про майбутніх батьків з пробілами, заповненими випадковими словами, наданими гостями. Його безглуздість викликає сміх, а готові історії стають незабутніми подарунками для майбутньої мами. Грайте за двома варіантами:

 1. Господиня запитує тип слова (іменник, дієслово), гості вигукують слова, а господиня заповнює порожні місця в історії. Після того, як слова вставляються в порожні місця, історія читається вголос.
 2. Або ж господиня роздає кожному гостеві аркуш номер один. На цьому аркуші гостям пропонується скласти список різних слів. Коли всі закінчили з аркушем номер один, ведуча роздає аркуш номер два з історією. Гості заповнюють пропуски на другому аркуші, використовуючи слова з першого аркуша. Кожен читає свою історію вголос.

6. Мами і діти

Чи знають ваші гості правильні назви дитинчат тварин? Зберіть список назв дитинчат тварин, зашифруйте слова і роздайте список кожному гостю для розшифровки. Хто першим знайде всі правильні відповіді, той і виграє.

7. Дитяче бінго

Ця весела та інтерактивна гра грається на картках, які можна роздрукувати і які майже не потребують зусиль для виготовлення. Грайте в цю гру, поки майбутня мама відкриває подарунки.

 1. Кожна картка бінго зазвичай має п’ять квадратів поперек і п’ять квадратів вниз — загалом 25 квадратів. Середній квадрат — «вільний», на ньому може бути будь-який подарунок.
 2. Картки випадковим чином заповнюються ідеями дитячих подарунків, надрукованими в кожному квадраті.
 3. Господиня роздає картки гостям безпосередньо перед відкриттям подарунків.
 4. Гості відмічають квадратики на картках лото з подарунками, які отримує майбутня мама.
 5. Виграє той, хто відмітить п’ять квадратиків поспіль у будь-якому напрямку.

8. Скретч «Дитячий світ

Превратите поиск слов в командную гонку. Подберите 15-20 слов и фраз, связанных с детьми и родительством. Зашифруйте их так, чтобы они были нечитаемыми, и оформите в виде списка. Рядом с зашифрованным словом или фразой поставьте пустое место, чтобы гости могли написать правильное слово. Побеждает тот, кто первым справится с заданием. Вот несколько идей для зашифровки:

 • prbu = отрыжка
 • кетланб = одеяло
 • dnmiitgh fdginese = полуночные кормления

9. Игра «Угадай картинку ребенка

Попросите гостей принести свои детские фотографии. Либо повесьте их на доску или стену, и пусть все оставляют на разноцветных липких записках свои предположения о том, кто есть кто под каждой фотографией, либо делайте по одной фотографии ребенка, и пусть гости выкрикивают предположения. Побеждает тот, кто угадает больше всего правильных ответов.

10. Угадай количество конфет M&M’s

Эта простая игра на угадывание имеет сладкое вознаграждение в конце. Поместите подсчитанные конфеты в красивую банку. В 32-унцевую банку помещается около 1 000 конфет M&M’s, а в 16-унцевую — около 500. Гости угадывают, сколько конфет находится внутри. Тот, кто угадает больше, выигрывает банку. Найдите розовые, голубые или гендерно нейтральные желтые M&M’s в магазинах для вечеринок.

11. Можете ли вы изменить ребенка?

Ця весела гра — конкурс на час, що ідеально підходить для спільних вечірок. Попросіть гостей-чоловіків зайти спочатку групою, а потім жінок. Кожен бере ляльку і підгузки. Виграє той, хто впорається з завданням найшвидше і найкраще. Ви також можете зробити це з пеленальними ковдрами в якості другого раунду. Перемагає найшвидше сповитий і найкрасивіший маленький буріто

Позначки:, , , , , , , ,
close