14 безкоштовних планів ліжок-лофт “зроби сам” для будь-якого віку

Стейсі — авторка-експерт журналу The Spruce, що висвітлює домашні проекти «зроби сам» та ремесла. Вона має понад 18 років журналістського досвіду, виступала в якості експерта з питань «зроби сам» на шоу «Доктор Оз» та кількох радіошоу. Вона опублікувала сотні статей і є співавтором книги.

Опубліковано 05/05/23

Ці плани ліжок-горищ допоможуть вам побудувати ліжко-горище від початку до кінця, і в результаті ви отримаєте гарне ліжко, яке ви зможете зберегти для наступних поколінь. Тут є стилі для дітей, а також кілька варіантів для підлітків і дорослих. Який би тип ліжка-горища ви не шукали, ви обов’язково знайдете його тут, але вам знадобиться трохи досвіду роботи з електроінструментами та будівництва, щоб реалізувати ці проекти.

Ліжка-горища, які іноді називають підвісними ліжками, унікальні тим, що їм не потрібні ніжки, вони кріпляться до стіни, а іноді навіть підвішуються до стелі. Від двоярусних ліжок їх відрізняє те, що під ліжком-горищем немає спального місця. Замість цього вона залишається відкритою і може бути використана для інших цілей, наприклад, ігрової кімнати або робочого кабінету. Ліжка-горища звільняють багато місця на підлозі і є чудовим вибором для невеликої кімнати.

Підвісне ліжко-горище

Цей детальний план допоможе вам зробити це приголомшливе підвісне ліжко-горище, яке підійде для будь-якого віку, хоча двоспальний матрац робить його ідеальним для дітей. Воно вмонтоване в стіну, але мотузка і міцний кабель також з’єднує його зі стелею. Це унікальний вигляд, який дійсно робить його особливим. На планах показано, як побудувати ліжко, а також сходи та перила. Внизу додано підвісне крісло та письмовий стіл. Це проста конструкція, яка займе всього кілька годин. Підвісне ліжко-горище від Refresh Living

Позначки:, , , , , , , ,
close