15 креативних способів зберігання садового шланга

Марія Сабелла — консультантка з електронного дизайну, останні шість років працює в індустрії дизайну інтер’єру та театральних постановок, а також пише цифровий контент на теми, пов’язані з домом.

Опубліковано 18.04.23Трендові відео

Правильне зберігання садового шланга має важливе значення для запобігання його пошкодженню і, в свою чергу, для отримання пишного зеленого подвір’я. Якщо ви втомилися від яскраво-жовтого садового шланга, що стирчить, як хворий палець, і відволікає від красивого ландшафтного дизайну, ми пропонуємо 15 креативних способів зберігання садового шланга.

Ці ідеї не тільки практичні і допомагають продовжити термін служби цього важливого садового інструменту та забезпечити належні умови для його роботи, але й пропонують варіанти непомітного і навіть стильного зберігання на вулиці.

Сховайте шланг у закриту посудину для шланга

Змотайте садовий шланг в котушку і зберігайте його акуратно та непомітно в закритому контейнері для шлангів. Ці контейнери розроблені спеціально для зберігання садових шлангів і виготовляються з різних матеріалів і мають різний дизайн. Для традиційного вигляду обирайте мідний контейнер для шлангів у вінтажному стилі, як цей, або ж для елегантного та сучасного вигляду обирайте матовий чорний варіант. Такий спосіб зберігання дозволяє тримати садовий шланг у безпосередній близькості до квітучих рослин і грядок, щоб він не відволікав увагу.

Зберігайте його в сараї для горщиків

Сарай для горщиків — чудове місце для зберігання різних садових інструментів і приладдя, зокрема садового шланга. Зазвичай він зручно розташований у легкодоступному місці на задньому дворі, пропонує практичне місце для зберігання та підготовки, а також укриття від дощу.

Використовуйте декоративну вішалку

Зберігаючи садовий шланг на відкритому місці, використовуйте декоративну вішалку, щоб зробити практичний вуличний інструмент трохи привабливішим, щоб він не стирчав, як хворий палець, серед усього вуличного декору. Такий вигнутий вішак дозволяє повісити згорнутий шланг так, щоб він не розмотувався і не заплутувався, а також забезпечує легкий доступ до нього, коли прийде час поливати ваші рослини.

Помістіть його в гараж

Відведіть у гаражі місце для садових інструментів, зокрема садового шланга, особливо в холодні зимові місяці, коли вони не використовуються регулярно. Однією з переваг зберігання шланга в приміщенні є те, що він не піддається впливу ультрафіолетових променів і несприятливих факторів, які можуть пошкодити його або скоротити термін його служби.

Позначки:, , , , ,
close