Ці 10 кольорів фарби ідеально підходять для декору в сільському стилі

Сільський декор — це простий, але елегантний стиль, який вишуканий, але не виглядає перевантаженим, задушливим чи суворим. Найбільш характерними рисами декору в стилі рустик є використання натуральних матеріалів та земляних кольорів. Меблі та архітектурні деталі часто не закінчені і виглядають так, ніби їх принесли ззовні з невеликими змінами.

За визначенням, рустік — це «не міський», тому до рустикальних стилів можна віднести заміський фермерський будинок, гірськолижний будиночок, тосканську віллу, французьку сільську місцевість. Кольори в стилі рустик глибокі та натуральні. Колірна палітра сильно коливається в бік нейтральних, а насичені земляні тони, такі як зелений, коричневий і сірий, є загальним вибором кольорів. У поєднанні з правильними елементами інтер’єру вони створюють теплу, розслаблену та гостинну атмосферу.

  • Сімейство кольорів: Земляні тони
  • Доповнюючі кольори: Поєднується практично з усіма кольорами, оскільки є нейтральним.
  • Поєднується з: деревними тонами, кам’яними відтінками, іржаво-червоними, металевими кольорами та лісовими відтінками
  • Настрій: Затишний і гостинний
  • Де використовувати: у кожній кімнаті: Доречний у кожній кімнаті будинку

Ось найкращі ідеї для найкращих кольорів фарб у стилі рустик.

Шервін-Вільямс Роквуд Червоний

Глибокі, теплі червоні кольори є наріжним каменем багатьох палітр у стилі рустик через їхню універсальність у поєднанні з теплими та холодними кольорами. Шервін-Вільямс Роквуд Червоний має сильну присутність і може протистояти найсміливішим архітектурним деталям та природним елементам. Цей насичений тон чудово поєднується з бетонно-сірим, мідним і золотим.

Benjamin Moore Shelburne Buff

У пошуках ідеального золота, Shelburne Buff робить переконливу заяву з цим відтінком, що має відтінок золота. Золото приглушене, що робить його популярним нейтральним кольором, який поєднується з різними стилями. Цей колір фарби є частиною історичної колекції класичних, вічних тонів Бенджаміна Мура, які пасують практично до будь-якої кімнати в будинку.

Теплий камінь Шервін-Вільямс

Теплий камінь від Шервін-Вільямса — це теплий коричневий з легким відтінком сірого. Сірий, глибокий або світлий, добре поєднується з натуральним каменем. У більшості природних каменів сірий і коричневий кольори переплітаються природним чином, тому глибокий сірий, як у Warm Stone, може легко підібрати ці кольори. У поєднанні з білим кольором і великою кількістю природного світла цей глибокий тон зігріває приміщення, а не затемнює його.

Фарби Behr, кремовий фундук

Не кожен колір у вашій сільській палітрі повинен бути глибоким і насиченим. Блідий нейтральний, як-от кремовий горіховий відтінок Behr’s Hazelnut Cream, створить простір для дихання у вашій палітрі. Обирайте бліді нейтральні кольори з теплим відтінком, щоб ваші кольори гарно поєднувалися між собою. Горіховий крем — це теплий брудно-білий колір, який чудово поєднується з меблями в сільському стилі та дерев’яними балками.

Якщо ви плануєте пофарбувати кімнату самостійно, ви, швидше за все, захочете заощадити, тому не робіть класичної помилки, замовляючи занадто багато фарби. Як правило, галон фарби покриває 350 квадратних футів; використовуйте калькулятор для фарби, щоб зробити решту розрахунків.

Позначки:, , , , , , , , ,
close