До чого сниться їхати в автобусі та як тлумачити інші сни з автобусом

Езотерика

robertss 18.09.2023 Article

До чого сниться їхати в автобусі за сонником Цвєткова? До наближення радісних подій, приємних зустрічей і фінансового благополуччя. У деяких тлумачах снів значення надається кількості автобусів. У соннику Цвєткова:

 • Два автобуси — до щедрого прибутку.
 • Колона автотранспорту — до спадщини.

Їзда в переповненому автобусі сниться чоловікові до важкої роботи. Якщо жінці приснилося, що не встигла на автобус, вона вступить у конфлікт. Бути обікраденою в цьому транспорті — до втрати майна.

Сонник Лоффа

Автобус уві сні вважається символом руху до мети і підкреслює важливість поточного життєвого шляху. У Лоффа він означає:

 • Їхати в переповненому автобусі — до свята.
 • Автобус із порожніми місцями — до кар’єрних перспектив.
 • Потрапити в аварію — до хвороби.

Що означає бачити уві сні автобус за Лоффом? Сон означає незадоволену потребу в увазі та турботі від близьких людей. Розкажіть їм про це й отримаєте підтримку.

Сонник Міллера

До чого сниться автобус за сонником Міллера? У реальності людина віддаляється від наміченої мети. Всі її дії не мають сенсу і не ведуть до успіху. За сонником Міллера, автобус із людьми сниться до конкуренції. Сісти не на той автобус — до вибору неправильного шляху.

Їзда в переповненому автобусі віщує помилкові дії. Сісти в порожній автобус — до незапланованих витрат, а поїздка на місці біля вікна — до вирішення проблем.

Ісламський сонник

Мудрий східний тлумач сновидінь допоможе розібратися в деталях сну про поїздку. До чого сниться їхати в автобусі за ісламським сонником? Сон означає знайомство з новим другом. Якщо сновидець жваво спілкується з усіма пасажирами, то коло його зв’язків значно розшириться.

 • Пред’являти кондуктору проїзний — до проблем із законом.
 • Вийти з автобуса і знову увійти в нього — до примирення в коханні.
 • Вижити в автобусній аварії — до подолання кризи.

Викрадення автобуса означає втрату майна. Бачити себе водієм автобуса — до ділової зустрічі.

Сонник Фрейда

До чого сниться автобус із людьми за Фрейдом? Сновидець страждає від конкуренції та невдач у любовній сфері, сумнівається у своїй привабливості для протилежної статі.

У соннику Фрейда тлумачення будуть такими:

 • Чоловік бачить автобус уві сні — значить комплексує щодо свого тіла.
 • Вести порожній автобус — до вибірковості у виборі інтимного партнера.

Входити в не свій автобус — до виникнення випадкових зв’язків. Вистрибнути з транспорту на ходу — до бажання взяти аскезу, відмовившись від близькості.

Сонник Феломени

Автобус уві сні вважають символом побуту і соціального становища. До чого сниться автобус, який їде, за сонником Феломени? Це пророцтво неминучого прозріння. Прийшов час замислитися над ситуацією в житті, оцінити поведінку і виправити помилки.

За сонником Феломени значення буде таким:

 • Автобус збив людину — до змін у сімейному житті.
 • Автобус збив сновидця — до руйнування планів.
 • Порожній транспорт — до необхідності вирішувати всі проблеми самотужки.

Сон про викрадення автобуса віщує загрозу з боку ворогів на роботі або в найближчому оточенні. Червоний автобус сниться до жаги любові, а жовтий — до переосмислення планів.

Сонник Юнони

До чого сниться їхати в автобусі за сонником Юнони? Сновидіння попереджає про те, що партнер поруч — випадкова людина і зовсім не підходить сновидцю. Очікування автобуса на зупинці — до мрій про нове кохання.

 • Перебувати в салоні автобуса, що стоїть, — до змін погоди.
 • Їхати в некомфортному транспорті — до зустрічі з неприємними людьми.

Поїздка в старому автобусі нерідко вказує на неправильний вибір у житті. Необхідно зупинитися і вирішити, куди рухатися далі.

Сонник Ванги

У болгарської ясновидиці сновидіння про транспорт вважається позитивним знаком, а його тлумачення для чоловіків і жінок відрізняються. За тлумачем Ванги значення сну таке:

 • Виходити з автобуса уві сні — до зустрічі з давнім другом.
 • Керувати автобусом — до каяття перед коханою людиною за необачні вчинки.

До чого сниться автобус за сонником Ванги? Автобус і поїздка в ньому обіцяє чоловікові співпрацю в бізнесі, при якій доведеться підтримати партнера. Жінці він віщує романтичну пригоду.

Сонник Нострадамуса

Що означає бачити уві сні автобус за Нострадамусом? Поїздка в ньому означає вибір неправильного шляху, а спостереження за ним із зупинки — до удачі у важливій справі. Якщо ж сниться, що біжите за автобусом, великий ризик проблем і неприємних ситуацій.

 • Переповнений автобус — гряде сварка з приятелями.
 • Багато автобусів із людьми — до приємного знайомства.

Бігти за автобусом уві сні — означає намагатися повернути щасливе минуле. Необхідно залишити колишнє і впевнено рухатися вперед.

Сонник Хассе

Найбільш докладні тлумачення сну про поїздку у міс Гассе. До чого сниться автобус за сонником Хассе? Очікування автобуса означає, що всі мрії збудуться. Спроба наздогнати великий автобус — до примирення, а вийти з нього на зупинці — до зустрічі зі старим другом.

 • Тонучий автобус — до провалу планів.
 • Продавати квитки на автобус — до успіху.
 • Гальмувати транспорт — ви впевнені в собі.

Автобус із циганами сниться до рішучих і успішних дій. Вискакувати з транспорту, що їде, — до втрати репутації.

Сон про їзду в автобусі обіцяє зміни в кар’єрі та стосунках. У більшості випадків вони позитивні. Враховуючи деталі сну і порівнюючи тлумачення за кількома сонниками, зробіть остаточний висновок і використовуйте всі підказки підсвідомості.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

Позначки:, , , , , , , , , , ,
close