Як привернути любов у своє життя

Езотерика

robertss 20.09.2023 Article

Кохання окрилює людину. Але не всім щастить зустріти вірного супутника. Як самотній людині знайти кохання? Вирішення питання про доленосну зустріч підкажуть фахівці-езотерики. Сім порад для приваблення кохання допоможуть зустріти партнера для шлюбу та сім’ї.

Секрети феншуй із залучення кохання

Даоська практика феншуй допомагає не тільки гармонізувати внутрішній простір житла, привернути в життя гроші й успіх, а й вчить, як зустріти кохання. Кілька порад Аліси Кім з книжки «365 золотих порад фен-шуй для кохання, удачі та багатства» допоможуть наблизити довгоочікуваний момент:

 1. Символ кохання за феншуй — півонії. Щоб запустити позитивні зміни в житті, намалюйте і повісьте зображення півоній перед входом до спальні, придбайте парфуми з таким ароматом, висадіть у саду живі кущі квітів.
 2. Використовуйте прозорі кристали. Занурте їх у солону воду на 7 днів і розкладіть у південно-західному кутку кімнати.
 3. Ще один символ кохання — парні статуетки (котики, лебеді, голубки). Купіть їх і встановіть у будинку, стежте, щоб вони не були роз’єднані.
 4. Контролюйте стан зони кохання — дальнього правого кута спальні. Там завжди має бути чисто, світло й вільно.
 5. Зробіть косметичний ремонт, розфарбувавши дім у рожеві та персикові тони, що притягують любов. Викиньте старі, несправні та непотрібні речі.
 6. Розвісьте в будинку на стінах зображення красивих, харизматичних чоловіків, а картини з жінками приберіть.
 7. Приділіть увагу південно-західній частині будинку. Встановіть гарний торшер і вмикайте його щовечора на 3-4 години.
 8. Змініть положення ліжка в спальні. Узголів’я поставте під вікном, а узніжжя поверніть до дверей. Ліжко має бути двоспальним, а перед ним розташуйте щось гарне, наприклад картину з півоніями або живу квітку.

Ритуали на кохання

У народів різних країн є побутові ритуали, які прийнято вважати частиною культури. Багато з них проводять у важливі релігійні свята — на Різдво, Великдень, Трійцю тощо.

Є особливі ритуали на кохання:

 1. На Різдво викиньте всі старі кімнатні капці. Купіть нову жіночу і чоловічу пару. Купуючи, будьте в прекрасному настрої, немов уже закохані та щасливі. Прийшовши додому, одягніть нову жіночу пару, а чоловічу поставте біля ложа п’ятами до ліжка, шкарпетками до дверей. Тричі скажіть «Чоловік мій дорогий, чекаю тебе додому!» Сховайте чоловічу пару до появи в житті чоловіка.
 2. У п’ятницю ввечері купіть або відшукайте квітку білого кольору. Покладіть її на підвіконня під світло Місяця й попросіть у Всесвіту зустріч із коханим. Вранці повільно й акуратно обірвіть усі пелюстки, примовляючи: «Я відриваю від серця для тебе, Всесвіт, частину своєї мрії. Я прошу, не відмовляй і ти мені в чистій і вічній любові». Уявіть омріяного чоловіка, відкрийте вікно й викиньте пелюстки. Чекайте швидкої зустрічі.

Ці та інші ритуали описані в книжці «Допоможи собі» Володимира Уланова.

НЛП для залучення кохання

Нейролінгвістичне програмування (НЛП) — це спосіб розвитку особистості та впливу на оточуючих людей. Позитивні афірмації, складені за основними принципами НЛП, допомагають привернути в життя чоловіка, з яким буде взаємне кохання. Зовсім не обов’язково використовувати шаблонні фрази, можна придумати свої, але з урахуванням правил:

 1. Усі фрази мають бути ствердними, без частки «не».
 2. Вони мають бути складені в реальному часі.

Ось приклади афірмацій на кохання:

 • Я зустрічаю свого майбутнього чоловіка.
 • Я кохаю і кохана.
 • Я притягую любов гідного чоловіка.
 • Я щаслива у стосунках.
 • Я виходжу заміж.
 • У мене щасливий шлюб і міцна сім’я.

Використовуйте ці та інші афірмації з книжки Наталії Правдіної «48 афірмацій для притягнення любові».

Поради хіромантів про притягнення кохання

Хіромантія належить до езотеричних наук. Вона вивчає лінії на долоні, приділяючи чимало уваги лінії серця (кохання) і лінії сім’ї (шлюбу). Лінія серця розташована в самому верху розкритої долоні, ближче до пальців. Лінія сім’ї розташована між лінією серця і мізинцем.

Вивчіть ці лінії на долоні активної руки, щоб зрозуміти, чи є перешкоди до зустрічі з коханою людиною:

 1. Надламана лінія серця вказує на зайву закритість. Попрацюйте над собою, навчіться легко й невимушено спілкуватися з людьми.
 2. Якщо на руці є лінії шлюбу, то зустріч із партнером відбудеться. Чекайте моменту, вірте в його неминучість і в те, що обов’язково будете щасливі.

Тлумачення снів і залучення кохання

Онейрологія, або наука про тлумачення снів, також має свою позицію щодо залучення в життя омріяного партнера. Вона належить до езотеричних наук і пропонує використовувати можливість «замовляти сни» про майбутнє кохання. Ось як керувати сновидіннями любовного характеру:

 1. Перед зануренням у сон налаштуйтеся на любовну тему й запам’ятовування сновидіння.
 2. До дрібниць уявіть образ бажаного партнера.
 3. Одразу після пробудження детально опишіть сон: хто наснився, який вигляд мав, де зустрілися, про що говорили. Для цього заздалегідь покладіть біля ліжка ручку і блокнот.
 4. Замовляйте сновидіння про кохану людину знову і знову, притягаючи її у своє життя.

Нумерологія та кохання

Стародавня наука про числа не обійшла стороною любовну тему. Крім того, кожен може зробити нумерологічний розрахунок сумісності в парі, дізнатися шанси на кохання і шлюб.

У нумерології вважається, що зустріч партнера вже прописана в даті народження:

 1. Послідовно складіть усі цифри дати свого народження.
 2. Додайте до неї число дня тижня (понеділок — 1, вівторок — 2 тощо), коли народилися.
 3. Порівняйте отримане число з наведеними нижче трактуваннями.

Ось нумерологічні пояснення зустрічі з коханою людиною:

 • «1» — зустріч із коханим протягом півроку.
 • «2» — знайомство протягом року.
 • «3» — щоб зустріти кохання, необхідно змінити себе на краще за допомогою духовних практик, занять йогою, медитацій і читання афірмацій.
 • «4» — кохання зовсім близько, відкрийтеся новим знайомствам.
 • «5» — щоб зустріти кохання, треба цього захотіти. Складіть карту бажань, прописавши в ній зустріч із коханою людиною.
 • «6» — відшукайте другу половинку на великому урочистому заході. Намагайтеся відвідувати такі акції. Це можуть бути як концерти та фестивалі, так і бізнес-форуми, весілля або дні народження друзів.
 • «7» — кохання зустрінете через 1-2 роки. Не сумуйте, готуйтеся до події.
 • «8» — зустріч залежить від бажання набути нових знайомств. Розширюйте коло спілкування.
 • «9» — стосунки зав’яжуться протягом кількох місяців.

Як використовувати нумерологію для створення міцної пари, пише Дікмар, автор книжки «Любовна нумерологія: цифри і числа для кохання, сім’ї та шлюбу».

Поради астрологів, як привернути кохання

Астрологи переконані, що кожній людині визначено шлях, зашифрований у її натальній карті. Однак така карта не вирок, а керівництво до дії. За нею можна дізнатися, які планети сприяють зустрічі з коханою людиною, а які перешкоджають. Ось головні поради астрологів тим, хто бажає зустріти другу половинку:

 1. Пізнайте й полюбіть себе, спираючись на ті аспекти персонального астрологічного гороскопа, які найбільше проявлені. Станьте щасливим і щасливим, бо успіх притягує кохання.
 2. Для жінок важливо гармонізувати дві головні планети — Місяць і Венеру. Вони відповідають за прояви жіночої харизми. Місяць — це м’якість і привабливість, Венера — жіночність, чарівність і сексуальність.
 3. Пробачити колишніх партнерів. Написати їм прощального листа на повний Місяць і спалити його.
 4. За допомогою астролога скласти ідеальний портрет партнера, візуалізувати образ і «відпустити» цей запит у Всесвіт. Можна зробити розрахунок на конкретних людей і зрозуміти, чи є шанс побудувати з ними довгострокові стосунки.
 5. Виявляти більше любові — піклуватися про тварин, рослини, дітей і людей похилого віку.

Катерина Соляник, астролог і авторка книжки «Астрологія кохання і стосунків. Дата народження підкаже, як зустріти свою половинку і створити міцну сім’ю», вважає, що ключ до особистого щастя в руках людини.

Використовуйте поради езотеричних наук, щоб стимулювати позитивні зміни в житті. Пробуйте прискорити зустріч кохання за допомогою розрахунків, ритуалів і психологічного настрою. Усі методики дають результат, а якщо використовувати кілька, то кохання обов’язково прийде.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

Позначки:, , , , ,
close