Генрі Лонгфелло коротка біографія

Генрі Лонгфелло був одним з найвідоміших американських поетів середнього XIX століття. Він народився 27 лютого 1807 року в Портланді, штат Мейн, у сім’ї вихідців з Англії. У дитинстві він захоплювався літературою і поезією, і це вплинуло на його подальшу творчість.

Після завершення навчання в Боуїнському коледжі та Гарвардському університеті, Лонгфелло зосередився на викладанні і створенні поезій. Він відбув подорожі по Європі, де був вплинутий європейською літературою та культурою. Його твори відображали романтичні теми, віддавали шану історії та культурі США та були популярні серед читачів.

«У мові поезії, як і в мові музики, відчуваєш те, що виривається з-під лацканів твого костюма — думки, почуття, уявлення, що розбиваються, як чашка, на підлозі свідомості.»

Лонгфелло був першим американським поетом, який здобув широку популярність як в Сполучених Штатах, так і за їх межами. Його твори перекладалися на багато мов, і він став одним з найбільш відомих поетів свого часу. Його вплив на американську літературу і поезію був надзвичайно великий, і його твори зберігають свою популярність і сьогодні.

Життєвий шлях Генрі Лонгфелло

Генрі Лонгфелло був знаменитим американським поетом-романтиком, народився 27 лютого 1807 року в Портленді, штат Мен, в сім’ї вихідців з Англії. У своєму дитинстві він захоплювався літературою та музикою, а його першим вчителем була його мати, яка надихала його на творчість.

У підлітковому віці Лонгфелло вчитався в Боуїнському коледжі, а пізніше продовжив свою освіту в Гарвардському університеті. Після закінчення навчання він працював вчителем, але пристрасна любов до поезії привела його до професійного письменництва.

Генрі Лонгфелло став відомим завдяки своїм поетичним збіркам, таким як «Псалтир», «Евангеліє» та «Полтава». Його твори були пронизані романтичними почуттями, екзотикою та соціальними проблемами того часу. Він був впливовим поетом свого покоління та отримав величезне визнання як в Америці, так і в інших країнах світу.

Життєвий шлях Генрі Лонгфелло був повний подій та занепокоєнь, але його поезія відображала його спокійну та гуманістичну натуру. Він мав значний вплив на розвиток американської літератури та став одним з найпопулярніших поетів свого часу.

Дитинство та молодість

Генрі Лонгфелло, біографія коротко на українській мові викладена в цій статті, народився в місті Портленд (штат Мен) 27 лютого 1807 року в родині адвоката. Він був нащадком старовинного Йоркширського роду. Генрі Лонгфелло, біографія скорочено, відомий як американський поет і перекладач. Він є автором таких відомих творів, як «Пісня про Гайавату» та інші поеми і вірші.

Літературна діяльність

Останні роки життя

У останні роки свого життя Генрі Лонгфелло продовжував активну літературну діяльність, працюючи над своїми віршами та перекладами. Він випустив кілька нових збірок віршів, які отримали велику популярність серед читачів.

За своє життя Лонгфелло став відомим і впливовим поетом, його твори були перекладені на багато мов і використовувалися в шкільних програмах. Він отримав численні літературні нагороди та визнання від колег по перу.

Але згодом Лонгфелло ставки почали погіршуватися. У 1879 році поет втратив свою дружину Фанні, що стало для нього великою втратою. Він почав відчувати фізичні та емоційні проблеми, які сильно вплинули на його творчість.

У 1882 році Генрі Лонгфелло помер у своєму будинку в Кембріджі, штат Массачусетс. Його смерть стала великим горем для світу літератури, але його спадок залишився живим і впливовим. Його поезія продовжує надихати і вражати читачів дотепер.

Отзывы

Анастасія Коваленко

Генрі Лонгфелло біографія коротко на українській мові викладена в цій статті. Генрі Лонгфелло біографія скорочено: Генрі Водсворт Лонгфелло – американський поет і перекладач. Він є автором відомої поеми «Пісня про Гайавату» та інших чудових віршів. Народився в місті Портленд (штат Мен) 27 лютого 1807 року в родині адвоката. Він був нащадком старовинного Йоркширського роду. Генрі Лонгфелло зробив значний внесок в американську літературу своїми творами, які дотримуються класичних тривалі стандартів. Його поезія часто відображає романтичні теми та має глибокий філософський підтекст. Він став одним з найбільш впливових поетів свого часу і досі визнається як видатна постать в світовій літературі. Читати статтю про Генрі Лонгфелло — це відмінний спосіб ознайомитися з життям і творчістю цього видатного поета.

Sofia18

Генрі Лонгфелло біографія коротко на українській мові викладена в цій статті. Генрі Лонгфелло, укоротжено Генрі Водсворт Лонґфелло – американський поет і перекладач. Він став відомим завдяки своїм поемам та віршам, зокрема «Пісні про Гайавату». Народився в Портленді, штат Мен, 27 лютого 1807 року в сім’ї адвоката. Його предки були родом з Йоркшира, Великобританія. Лонгфелло був одним з найпопулярніших поетів свого часу, його твори відображали романтичні ідеали, а його поетичний стиль був легким і доступним. Він також відомий своїми перекладами класичних творів. Генрі Лонгфелло залишив помітний слід в світовій літературі і досі залишається важливою постаттю американської культури.

Оксана Іванчук

Генрі Лонгфелло — видатний американський поет і письменник, який народився у 1807 році в Портленді, штат Мен. Він належав до американської родини вихідців з Англії. Ще у дитинстві він захоплювався літературою і музикою, і ці захоплення перетворились на його життєву місію. Лонгфелло здобув освіту в Боуїнский коледжі та Гарвардському університеті, і вже тоді його талант письменника був помітним. Він став відомим завдяки своїм поезіям, які змушували читачів замислюватися над сенсом життя та людських почуттів. Генрі Лонгфелло був багатостороннім творцем, його праці охоплювали різні теми — від трагедій до історичних романів. Він часто використовував історичні факти та події, щоб привернути увагу до проблем свого часу. Завдяки своїй талантливій поетичній майстерності та впливовим творам, Генрі Лонгфелло став одним з найвідоміших поетів свого часу. Його твори перекладені багатьма мовами і досі зачитуються і любляться читачами по всьому світу. Його поезія вражає своєю красою та глибиною почуттів, і ніколи не втрачає своєї актуальності.

Максим Лисенко

Дуже цікава стаття про Генрі Лонгфелло! Його біографія коротко викладена у цьому матеріалі. Генрі Лонгфелло, насправді Генрі Водсворт Лонґфелло, був відомим американським поетом і перекладачем. Він є автором таких відомих творів, як «Пісня про Гайавату» та багатьох інших поем і віршів. Народився він у місті Портленд, штат Мен, 27 лютого 1807 року в сім’ї адвоката. Інтересно, що його предки були зі старовинного йоркширського роду. Я дізналася багато нового про Лонгфелло завдяки цій статті!

Позначки:, , , ,
close