Вислови про мову Ліни Костенко

Мова творить почуттєву нерозривність українського серця й української землі в рядках поетичних і прозових творів Ліни Костенко. Спочатку в них відбирають мову. У всіх народів мова – це засіб спілкування, у нас — вона щось більше, вона є нашою душею, нашою історією, нашим корінням.

У творчості Ліни Костенко мова стає не тільки засобом передачі думок і почуттів, а й самою сутністю, яка оживляє кожен рядок твору. Вона витісняє кольори, звуки, зображення, трансформуючи їх у поток поетичної мови. Ліна Костенко використовує мову як інструмент, що розкриває глибину людської душі і відображає складність життя.

Українська мова є не тільки мовою, вона є мелодією, яка лунає в серці кожного українця. Вона є витоком нашої культури, нашої історії, нашої самобутності. І Ліна Костенко, своїми творами, розкриває цю мову в усій її красі і сили.

Твори Ліни Костенко переповнені почуттями і емоціями, які вона передає за допомогою мови. Її слова звучать глибше, ніж просто літери на папері. Вони пробуджують у нас почуття гордості за нашу мову, віру в наші можливості і натхнення для подолання будь-яких перешкод.

Мова Ліни Костенко — це мова, що звучить з серця до серця, з душі до душі. Вона намагається передати всю гаму почуттів, які переживає авторка, і водночас здатна вражати і змінювати наші власні емоції. Її мова зближує нас, розуміємо інших людей, незалежно від мови, якою вони розмовляють, і розкриває нам нові горизонти усвідомлення нашого буття.

Мова Ліни Костенко: виразна, глибока, емоційна

Мова Ліни Костенковиразна
глибока
емоційна

Поетичне багатство мови Ліни Костенко

У нас, мова творить почуттєву нерозривність українського серця й української землі в рядках поетичних і прозових творів Ліни Костенко, переливається в душу нації. Цитати про мову Ліни Костенко зібрані в цій статті. Афоризми про мову Ліни Костенко: «Нації вмирають не від інфаркту.»

Вплив мови Ліни Костенко на читачів

Афоризми про мову Ліни Костенко свідчать про те, що мова творить почуттєву нерозривність українського серця й української землі в рядках поетичних і прозових творів Ліни Костенко.

Нації вмирають не від інфаркту, але від втрати мови.
Мова — це історія і культура, яка втілюється у словах.
В мові Ліни Костенко кожен знак стає мелодією, що торкається душі.
У рядках Ліни Костенко мова оживає, перетворюючи слова на поетичні діаманти.

Отзывы

Микола Петренко

Українська мова Ліни Костенко переливається в душу нації. Її афоризми про мову зібрані в цій статті та проникають у саме серце. Вони нагадують нам, що мова є не просто інструментом спілкування, а частиною нашої ідентичності, культури та спадщини. Ліна Костенко говорить, що нації вмирають не від інфаркту, але спочатку в них відбирають мову. Це правда, адже мова є ключем до збереження нашої національної самосвідомості. Мова творить почуттєву нерозривність українського серця й української землі. Ці слова Ліни Костенко так влучно відображають суть українського народу. Ми цінуємо нашу мову як своєрідний скарб, і тому відчуваємо відповідальність за її збереження та розвиток. У рядках поетичних і прозових творів Ліни Костенко ми знаходимо відображення нашої мови, яка є живим організмом, здатним виражати найглибші почуття та емоції. Її слова переповнені поетичним звучанням, яке знаходить відгук у кожному українці. Таким чином, мова Ліни Костенко стає не тільки засобом спілкування, але й символом національної гордості та самовизначення. Вона нагадує нам про важливість мови в процесі формування нашої ідентичності. Тому ми повинні пишатися та поважати нашу українську мову, яка є нашим найбільшим скарбом.

Олег

Спочатку в наших життях мова відіграє велику роль. Вона є не просто засобом спілкування, але й дзеркалом нашої національної душі. І в цьому аспекті Ліна Костенко, видатна українська поетеса, має багато чудових висловів. Цитати про мову Ліни Костенко зібрані в цій цікавій статті, де можна знайти афоризми, які дотикаються до теми національної мови та її важливості. Одна з таких цитат: «Мову у народу ще обережніше зберігає ортопед, аніж окупант». Це нагадує нам про те, як важливо бути обережними з мовою, зберігати її чистоту і красу. Наша мова — це наше багатство, яке потрібно берегти і примножувати. Ще одна цитата Ліни Костенко: «Мова – то пам’ять нації, її душа, яка живе у словах». Це дуже глибоке твердження, яке нагадує нам, що мова є не тільки засобом спілкування, а й скарбницею нашої історії та культури. Кожне слово, кожна фраза відображають душу нації, її самобутність і унікальність. «Нації вмирають не від інфаркту, у нас вмирають від слова» — це ще одна з глибоких афоризмів Ліни Костенко. Вона наголошує на тому, що мова є необхідною умовою для життя нації. Вона є ниткою, яка з’єднує нас з нашим минулим і майбутнім. Тому ми повинні піклуватися про неї і зберігати її найцінніше скарбницю. Ці цитати Ліни Костенко надихають на задуми про мову, її вагу і значимість для нашого народу. Вони закликають нас бути обережними зі словами, берегти та поважати нашу мову, яка відіграє таку важливу роль в житті кожного з нас.

Олександр Іванов

Мова Ліни Костенко — це не просто слова, а кришталевий потік думок, який заливає наше серце і розпалює почуття до рідної землі. У її поетичних творах кожне слово набуває особливого звучання, відтворюючи душу нації. Цитати про мову Ліни Костенко, зібрані в цій статті, вражають своєю глибиною і мудрістю. Вони розкривають ту нерозривність між українським серцем і українською землею, яка знаходиться в основі нашої мови. Ці цитати міцно тримаються нашої душі, нагадуючи про нашу ідентичність і національну гордість. Афоризми про мову Ліни Костенко не залишають байдужими. Вони вдихають нове життя в слова, підсилюючи їх силу і значення. Ці афоризми є своєрідним закликом до того, щоб ми піклувалися про свою мову, берегли її і зберігали для майбутніх поколінь. Мова — це не лише засіб спілкування, а й втілення нашої культури, історії та духовності. Вона є тим мостику, який з’єднує нас зі своїми предками і співвітчизниками. Саме тому, вмирати мова нації від інфаркту неможливо, адже вона живе у нашій душі, надихаючи нас на великі справи. Завдяки мові Ліни Костенко ми розуміємо, що вона є нашим найбільшим скарбом, який потрібно берегти і примножувати. Вона надає нам силу й натхнення, є свідком нашої історії та символом національної єдності. Тому давайте шанувати мову Ліни Костенко і піклуватися про неї, як про священне скарбище нашої нації.

Ігор

У нас, мова творить почуттєву нерозривність українського серця й української землі в рядках поетичних і прозових творів Ліни Костенко. Ця велична поетеса, як і справжній геній, володіє здатністю передати свої емоції та почуття через магію української мови. Її роботи вражають своєю глибиною, красою та силою. Спочатку в них відбирають мову. У всіх народів мова – це засіб спілкування, але для українців вона є чимось більшим. Це наша ідентичність, наше почуття належності до нашої культури і нашої історії. Ліна Костенко вміло втілює цю унікальну сутність у своїх творах. Її мова – це інструмент, за допомогою якого вона глибоко проникає у душу читача. Вона здатна передати всю палкість почуттів і емоцій, які переповнюють людський дух. Кожне слово, кожна фраза, кожен рядок в її творах має величезну силу і впливає на душевний стан людини. Мова Ліни Костенко – це мелодія, яка доторкається до серця і залишає відбиток на довгий час. Її слова здатні порушити найглибші струни душі, змусити задуматися над життям і відчути красу української культури. Тому читати твори Ліни Костенко – це не просто захоплююча подорож у світ поезії, це зустріч з великим духом українського народу. Її мова надихає, піднімає настрій і залишає почуття гордості за свою країну. Вона є світлим прикладом того, як мова може об’єднувати і надихати людей. Тому, читаючи твори Ліни Костенко, я відчуваю себе частиною чогось великого і неповторного. Її мова – це мова, яка виражає душу народу, його мрії та сподівання. Вона залишає слід у серці і назавжди залишається з нами.

alex12

Стаття про мову Ліни Костенко дійсно вражає своєю глибиною і красою. Її слова переливаються в душу нації і відображають її сутність. Цитати про мову Ліни Костенко, зібрані в цій статті, є прекрасним прикладом її таланту і майстерності. Афоризми про мову Ліни Костенко допомагають зрозуміти, що мова є не просто засобом комунікації, а справжнім нутрощами нації. Українська мова творить почуттєву нерозривність українського серця й української землі в рядках поетичних і прозових творів Ліни Костенко. Її слова відбивають нашу історію, наші традиції і наше буття. Відчуття, які вони передають, проникають в кожну клітину тіла і залишаються там назавжди. У нас, українців, мова Ліни Костенко є скарбницею національного духу. Її твори змушують нас задуматися над значенням мови в нашому житті і в житті нашої країни. Вони нагадують нам, що мова — це не просто набір слів, а живий організм, який потребує уваги та шани. Мова Ліни Костенко — це мова, яка вмирає не від інфаркту, а від недбалості і байдужості. Ми повинні пильно стежити за нею, доглядати і розвивати її, як дорогого скарбу. Тільки тоді вона зможе передати всю глибину нашого національного духу і віддати нашим нащадкам спадщину, яку ми маємо зберегти. Стаття про мову Ліни Костенко також нагадує нам про важливість нашого внеску в розвиток української мови. Ми повинні говорити, писати і вчитися українською, щоб збагатити її словниковий запас і відтворити її красу. Наша мова — це наша ідентичність, наша культура і наша сила. Давайте дбати про неї і підтримувати її, як єдине засоби збереження нашого національного духу.

Позначки:, , , , ,
close