Як купити квартиру в Києві – на що звертати увагу

Покупка квартири — серйозний крок, до якого потрібно підійти серйозно. Одне з основних питань, що постають перед майбутнім господарем житлової площі, що вибрати: новобудову або Вторинне житло? Правильної відповіді немає. Приймаючи рішення, потрібно брати до уваги плюси і мінуси двох варіантів. Пропонуємо їх розглянути.

Вибір квартири в новому будинку — перші кроки:

 1. У найпершу чергу слід визначитися з розташуванням майбутньої квартири. Виходячи з цілей покупки, нове житло може купуватися з метою поліпшення умов проживання сім’ї (досить популярний варіант), для забезпечення житлом окремих домочадців (студенти, які переїжджають в інше місто, молодята І т. д.д.), з метою грошові вкладення та отримання доходу від здачі в найм, або ж сім’я вирішила замінити район, місто, або навіть регіон проживання.
 2. Чітко спланувати бюджет! Вирахувати, скільки буде потрібно позичкових коштів, і чи впораються сімейні доходи з іпотечним навантаженням. Потрібно враховувати потенційні витрати на обробку, меблі та оформлення документів.
 3. Виходячи з бюджету, визначити тонкощі по квартирі — Кількість кімнат, наявність обробки та інше. Чи є час і можливості для самостійного пошуку об’єктів, або ж додавати до статті витрат послуги агентів з нерухомості.
 4. Вибрати правильного забудовника. Ключовий момент. З нього і починаємо.

Вибір забудовника

Один з дуже важливих факторів у пошуках житла на первинному ринку-вибір хорошої компанії-забудовника. На превеликий жаль, сьогодні ще зустрічаються ситуації, коли пайовики залишаються без квартир і вкладених грошей, проте щорічно подібних випадків все менше. Допомагають цьому впроваджувані державою механізми захисту споживачів житла і розвиток великих забудовників. А якщо вас цікавить продаж квартир в новобудові, переходьте на сайт build.kovalska.com.

Під час вибору будівельної компанії варто звернути власну увагу на:

 • установчу документацію фірми;
 • дозвіл на багатоповерхове будівництво;
 • інформація та будівельної компанії від її партнерів, інших клієнтів, власників кредитних зобов’язань;
 • відомості про те, звідки беруться грошові кошти на будівництво.

Всі великі компанії зараз повинні мати персональний сайт, на якому вказані контакти, юрадрес і місця знаходження офісів, а ще установчі документи.

Знаючи основні інформацію про компанію легко можна перевірити інформацію про те, чи дійсно зареєстрована дана компанія в переліку юросіб. Також можна отримати відомості про директора і головного бухгалтера.

Як читати проектну декларацію

Звичайними словами, проектна Декларація — це креслення об’єкта, Кількість поверхів, комунікації та інші складові майбутнього будинку. Зазвичай це десятки сторінок, в яких неважко помилитися. Ось на що важливо звертати власну увагу:

Характеристики житлового комплексу:

 • які будинки, з яких матеріалів, в якому числі будуть будуватися,
 • чи буде біля будинку парковка і на яку кількість місць,
 • що увійде в облаштування території (дитячі, майданчики для занять спортом, прогулянкові зони, стадіон, парк, набережна),
 • об’єкти соціальної сфери послуг (чи будуть поруч дитячий садок та школа — приватні або міські, доросла і дитяча поліклініки),
 • що можна віднести до місць єдиного користування (колясочна зона, ресепшен),
 • Ділянка під будівництво — у власності, в заставі у банківської установи або орендований.

Розташування

Для більшості людей розташування нерухомості вважається другим за важливістю аргументом вибору майбутньої квартири після Ціни. Якщо ви збираєтеся в ній жити, оцініть відстань від будинку до роботи, доступність громадського автотранспорту: чи є неподалік ст. метро. Якщо в крокової доступності (В радіусі 1-1,5 км) їх немає, дізнайтеся, чи не передбачається в найближчій перспективі їх відкриття. Якщо є наявність автомобіля необхідно оцінити транспортну сферу послуг: якість доріг, їх завантаженість в годину-пік, наявність парковок.

Виберіть планування і поверх.

Не зайвим буде оцінити квартирне планування і якість самого нерухомого об’єкта. Подивіться уважно на подібні моменти,

 • як стельова висота (чим вище стеля, тим затишніше, легше дихається);
 • товщина стін (тонкі стіни можуть замерзати);
 • розташування ліфтів (якщо вони знаходяться по сусідству з житловою кімнатою або шахтою ліфта, то будуть проникати сторонні звуки);
 • віконне розміщення (видові характеристики);
 • товщина перекриттів (впливає на поглинання звуку); розташування на поверсі (перший і останній поверх зазвичай складніше продати;
 • чим вище, тим краще вид, чистіше повітря і тихіше, але проблема з’явиться, якщо поламається ліфт або потрібно підняти в квартиру великогабаритну річ) і т.д.

Подивіться на плані, скільки квартир буде на вашому поверсі. Чим менше, тим, найімовірніше, тихіше буде у вас вдома. Не потрібно забувати, Ви підбираєте квартиру в новому будинку, а це означає, Навіть в тому випадку, якщо житло реалізується з обробкою, в перший час вам уникнути не вийде шуму, пов’язаного з ремонтом, який почали сусіди. Подумайте також про поверх. Якщо в сім’ї є люди похилого віку або ви підбираєте житло для немолодих батьків, краще знайти квартиру на першому або другому поверсі.

Основні види планувань

Квартирні планування дуже дуже різні, але легко діляться на основні типи і види.

 1. Перший тип-завершена або закрита планування, де всі приміщення не тільки ізольовані, проте нерідко і оточені стінами несучого типу і вузлами, які роблять зміну конфігурації обсягів квартири мало здійсненним.
 2. Другий тип-змішані планування, де поряд із завершеними закритими об’ємом, присутні і сусідні обсяги, з легко міняють конфігурацію кімнат легкими перегородками, які можна вільно переставити.
 3. Третій тип-відкриті або відкриті планування, де володар об’єкта має право цілком дати волю власної будівельної і фантазії дизайнера.

Вкажемо основні види перепланувань. Планування за європейськими та американськими нормами, що утворює або наявність слабо розмежованих житлових зон, або поєднують кухню, їдальню і кімнату для гостей в один універсальний простір для житла, з компонентами всіх трьох зазначених призначень.

 • Фріплен-вільне планування з можливістю споруджувати будь-які перегородки, стіни і т. е. Це задоволення дороге, тому що попросить будівництва ще додаткових конструкцій, і дуже довгий, але дає повну свободу творчості. Унікальні планування-об’єкти такого типу набувають оригінали і люди, які люблять все оригінальне.
 • Пентхаузи, квартири 2-ух і більше рівнів, з терасами і оглядовими майданчиками, кімнатами-«акваріум» з панорамним склінням або виступаючими еркерами і французькими балконами.
 • Деякі виділяють ще й говорячи інакше хайфлети-квартири з високими, від 4 до 6-ти метрів стелями, склепіннями напівкуполами. Об’єкти такого типу годяться для абсолютно вільних творінь мистецтва дизайнерів, створення житлових напіврівнів, художньої організації простору, житлових і допоміжних обсягів квартири.

Який будинок краще монолітний або панельний

Сьогодні частіше будують будинки з панелей, монолітні і цегляні. У панельках квартири завдяки досить дешевої будівельні технології коштують набагато бюджетніше. Їх будують за 7—10 місяців. Однак у такого житла багато мінусів.

По-перше, в панельках низька Шумоізоляція і через цур жарко влітку. Друге, в будинку з панелей може бути і прохолодно під час зими. Також в будинку з панелей не реально виконати проектування в квартирі, так як навіть внутрішні перегородки можуть виконувати роль стін несучого типу. Але коштує панельний новобуд дешевше, а будується досить швидко, і це приваблює багато споживачів.

Будинки з моноліту можуть похвалитися квартирами з відмінними плануваннями і великими стелями, чудовою шумоізоляцією і прекрасним зручністю проживання. Але монолітний будинок будується довше панельного: 1,5—2 роки., а квартири в ньому коштують дуже дорого.Позначки:, , , , , , , , ,
close