Як вибрати офіційний автосервіс?

Для багатьох господарів автомобіля життя «на гарантії», коли все спілкування з дилерським техцентром зводиться до передачі ключів майстру-приймальнику і оплаті рахунку, в кризові часи виявляється дуже дорогим задоволенням. Обслуговуватися у «офіціалів» стає більше, ніж дорого. Однак чи можна заощадити, пішовши в» незалежні «СТО, або краще знайти «гаражного» майстра? І взагалі, як відрізнити прекрасний сервіс від поганого, а справжнього умільця від халтурника?

Сарафанне радіо

Підбираючи автомайстерню, перш за все необхідно пошукати відгуки про неї. Можна почитати їх в інтернеті або запитати серед родичів, знайомих і друзів. На даний момент зручно шукати відповідну майстерню на servicesauto.ru, де можна знайти справжні відгуки про безчетних сервісах в найрізноманітніших містах. Каталог допоможе дуже швидко і легко дізнатися, який автомобільний сервіс варто відвідати, а якого краще не допускати. Це дуже корисно для людей, які не розбираються в автомобілях і не можуть самі визначити, що в них зламано.

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС RENAULT

Коли ви довіряєте обслуговування власного автомобіля Renault нашим майстрам, ви можете бути абсолютно впевнені, що звертаєтеся до фахівців. Отримуйте задоволення від кожної поїздки в зв’язці з офіційним сервісом Renault.

Переваги автосервісу Renault у Львові

Гарантія

 • Збереження заводської гарантії
 • Гарантія на зроблені сервісні роботи
 • Гарантія на запасні частини

Професіоналізм і якість

 • Дотримання якісних стандартів
 • Виконання робіт із застосуванням відповідного обладнання
 • Застосування оригінальних деталей
 • Відкритий доступ в ремонтну зону

Чому необхідно звернутися в сервіс Renault у Львові?

Ми дбаємо про те, щоб ваш Renault доставляв вам виключно позитивні емоції!

Щоб цього домогтися ми ретельно виконуємо, розроблений виробником, регламент обслуговування і ремонту автомобілів, застосовуємо виключно оригінальні запчастини Renault і залучаємо до робіт тільки кваліфікованих механіків.

Сучасні автомобілі дуже часто залежать від програмного забезпечення блоків управління, що є важливою і головною частиною їх конструкції. Виробник зі свого боку регулярно покращує роботу таких блоків, завдяки чому ПО автомобіля вимагає зміни. Тільки сервіс у офіційного дилера здатний вчасно оновити по Вашого Рено і забезпечити його зручне і безпечне володіння.

Автомобіль Renault-це досконалий і складний механізм. Тільки офіційний представник володіє повним комплектом необхідного інструменту і обладнання, яке може обслужити або відремонтувати ваш автомобіль дуже швидко за найжорсткішими вимогами виробника.

Наші механіки регулярно вдосконалюють власну майстерність на виробничих майданчиках Рено, вивчають стандарти і регламенти обслуговування автомобілів Рено відповідно до високих стандартів якості компанії.

Є п’ять нескладних правил, які необхідно засвоїти і слідувати їм, маючи справу з будь-яким автомобільним сервісом (навіть офіційним):

 1. Віддаючи автомобіль в ремонт, обов’язково ознайомтеся з майстром, який буде його обслуговувати, і керівником (адміністратором) сервісу. Запишіть їх контакти.
 2. Обов’язково перегляньте цех, куди поставлять ваш автомобіль. До чистоти і блиску офіційних дилерів там зазвичай далеко, але і плавати в маслі ріжкові ключі не повинні. Запитайте і про обладнання (якщо це потрібно), щоб розуміти, чим власне будуть ремонтувати ваш автомобіль.
 3. Перш ніж заганяти автомобіль на сервіс і залишати його там, складіть акт прийому/передачі автомобіля (можна просто на аркуші А4). Пропишіть там все відколи, пошкодження, подряпини. Може бути, це здасться вам зайвим, але ні. Між іншим, спокійніше буде не тільки вам.
 4. Обов’язково укладайте договір на дуже дорогі роботи по ремонту (на зразок капремонту двигуна). У ньому обов’язково як правило прописуються типи будівельних робіт, вартість всіх матеріалів і запчастин, Гарантія на послуги і запчастини і всі чеки. Якщо всього цього не буде, довести, що ви ремонтували власний автомобіль власне на цьому сервісі буде максимально важко. А про відшкодування витрат і говорити не доведеться…
 5. Ніколи не залишайте автомобіль без нагляду на тривалий період. Якщо навіть ремонт затягується (з різних причин), проявляйте зацікавленість: приїжджайте, телефонуйте, оглядайте автомобіль, задавайте питання майстрам. Це необхідно для того, щоб на сервісі знали — «обдурити» тут не вдасться.Позначки:, , , ,
close