Бурак Озчівіт і Фахріє Евджен: історія знайомства і кохання однієї з найкрасивіших пар Туреччини

Бурак Озчівіт і Фахріє Евджен — одна з найкрасивіших пар Туреччини. За акторами пильно стежили шанувальники. Тому багатьох цікавить, як пара познайомилася і як розвивалися їхні стосунки. Про історію кохання Бурака і Фахріє прочитаєте в статті.

Бурак Озчівіт і Фахріє Евджен: як познайомилися

Фахріє Евджен і Бурак Озчівіт вважаються однією з найміцніших пар турецького шоу-бізнесу. Незважаючи на те що в засобах масової інформації раз у раз з’являються чутки про розставання закоханих, вони наполегливо доводять протилежне: молоді люди дуже щасливі одне з одним.

До їхньої зустрічі у Бурака і Фахріє було непросте життя. Однак вони змогли гідно вибратися з усіх колотнеч і стати успішними акторами. Саме на знімальному майданчику і почалася історія стосунків цієї пари.

Уперше актори зустрілися на знімальному майданчику серіалу «Корольок — пташка співоча», де мали грати закохану пару. Бурак і Фахріє настільки вжилися в ролі, що шанувальники тут же заговорили про їхній роман. Однак тоді очікування фанатів не виправдалися: пара не підтверджувала чуток, а папараці не могли зняти молодих людей разом.

Пізніше Бурак зізнається, що на зйомках серіалу між ним і Фахріє Евджен зародилися почуття, проскочила іскра, проте вони придушили цей порив. На той момент Озчівіт перебував у серйозних стосунках із відомою моделлю Джейлан Чапою. Справа йшла до весілля, і актор не збирався залишати кохану заради Фахріє. Та й сама актриса відходила від важких стосунків з Озджаном Денізом, тому не хотіла зв’язуватися з партнером по знімальному майданчику.

Якийсь час Бурак і Фахріє не бачилися, проте їм судилося зустрітися знову. До речі, ініціатором події став сам Бурак. Актор отримав посаду продюсера нового проекту «Любов схожа на тебе» і запросив Евджен на головну роль, знову ставши її колегою на зйомках серіалу. Цей факт дуже розлютив Джелайн, яка і раніше шалено ревнувала коханого. Бурак не став терпіти таке ставлення, і пара розлучилася.

Сам актор сказав, що спочатку планував запропонувати Евджен зіграти головну роль у проекті, бо знав, що вона впорається з нею на відмінно. Тим паче, пристрасть, яка палала між ним і Фахріє, повинна була виплеснутися в прекрасну акторську гру.

Тепер уже ніщо не заважало давно зародженим почуттям Бурака і Фахріє. Зйомки серіалу «Кохання схоже на тебе» проходили в романтичній обстановці і зблизили молодих людей, тому вони піддалися емоціям. Їх часто почали помічати разом поза знімальним майданчиком, і журналісти заговорили про роман з подвоєною силою. Однак ні Бурак, ні Фахріє жодним чином не коментували інформацію про стосунки, ба більше, примудрялися проявляти чудеса конспірації.

Шанувальники пари завмерли в очікуванні розвитку подальших подій, і вони не забарилися: на прем’єру серіалу Озчівіт і Евджен прийшли разом, тримаючись за руки.

Бурак Озчівіт і Фахріє Евджен: як розвивалися стосунки

Після того як Фахріє і Бурак перестали приховувати стосунки, вони дали відверте інтерв’ю журналістам, з якого фанати акторів дізналися про всі секрети. Закохані стали часто з’являтися в громадських місцях і публікувати спільні фото.

Колеги та знайомі Фахріє зазначали, що якщо раніше дівчина вирізнялася крутою вдачею, то поруч із Бураком вона стала набагато м’якшою. Сама ж актриса стверджує, що не бачила сенсу чіплятися до коханого і не намагалася змінити його характер. «Якщо між людьми є справжні почуття, це прекрасно. Навіщо намагатися переробити людину, якщо я вже вибрала її такою, якою вона є? » — заявила Фахріє. А свою часту присутність на зйомках Озчівіта дівчина мотивувала тим, що сумує за коханим.

Бурак, своєю чергою, також намагався догодити коханій. Після довгих красивих залицянь він зважився на серйозний крок. Ні, мова поки йшла не про весілля: спочатку закохані вирішили спробувати пожити разом. Бурак здав свою квартиру і переселився до Фахріє.

Після недовгого спільного проживання Озчівіт переконався, що дівчина, яка поруч із ним, — це його єдина. Він представив Фахріє своїм рідним, а потім подарував їй дорогий набір прикрас. Ще одним широким жестом з боку чоловіка стала зміна номерів нового автомобіля: тепер на ньому красувалися ініціали коханої.

Чутки про швидке весілля Бурака і Фахріє поповзли з шаленою швидкістю: хтось писав, що заручини відбулися без відома журналістів, а інші говорили, що молоді розписалися таємно. Проте ніхто з них не вгадав.

У 2016 році Бурак Озчівіт і Фахріє Евджен вирушили в чергову подорож. Цього разу пара побувала в Німеччині, в невеликому містечку. Саме там Бурак освідчився коханій у присутності вузького кола друзів. Фахріє відповіла згодою, і почалася довга підготовка до торжества.

Ось деякі факти про весілля акторів:

  • торжество відбулося в червні 2017 року;
  • пара організувала скромне закрите торжество, на якому були присутні близько 500 осіб;
  • наречена блищала в трьох вишуканих вбраннях;
  • всього на церемонію молоді витратили близько 75 000 євро;
  • Бураку пропонували провести весілля в Дубаї абсолютно безплатно, проте він відмовився;
  • шанувальники пари також могли помилуватися на світлини кумирів та їхній весільний танець, які з’явилися в соціальних мережах.

У весільну подорож молоді вирушили на Мальдівські острови, де насолоджувалися товариством одне одного.

Після сліпучого весілля фанати чекали оголошення про вагітність Фахріє. Однак пара зробила заяву про чудову подію тільки наприкінці 2018 року. Майбутня мама світилася від щастя і говорила, що дуже чекає на малюка. Однак стать дитини подружжя залишило в таємниці. За деякими даними, пара очікує народження близнюків.

Подружжя Фахріє Евджен і Бурак Озчівіт — це приклад того, якими мають бути стосунки в парі. Історія кохання акторів не була простою, проте вони змогли подолати всі труднощі і стати щасливими. Сподіваємося, у стосунках пари все залишиться як і раніше.

Позначки:, , , , , , , , , , ,
close