За 5 хвилин на день: як прибрати друге підборіддя в домашніх умовах

Другим підборіддям називають скупчення жирової тканини в кутку між нижньою щелепою і шиєю. Причина відкладень — слабкість трикутного, підборідного і квадратного м’язів, які відносяться до нижньої губи.

Цей візуальний недолік заважає обличчю виглядати підтягнутим, молодим, а також робить контур нечітким. Позбутися скупчення жирової тканини можна різними способами.

Інструкторка з фейсфітнесу Наталя Дичковська на своєму YouTube-каналі ділиться найефективнішими методами позбавлення від другого підборіддя.

«Чому багато жінок так активно працюють з обличчям і готові займатися фейсфітнесом 2 рази на день, навіть на шкоду тренажерному залу? Тому, що обличчя неможливо приховати під одягом, як ми зазвичай робимо з тілом.

А друге підборіддя — це така сумна історія, яка одразу додає п’ять років до віку і абсолютно не ховається жодним одягом», — каже фахівець.

За словами експерта, найчастіше причиною появи другого підборіддя у жінок є або генетика, або слабка мускулатура обличчя і шиї. М’язи недостатньо підтримують шкіру, що створює неестетичні складки.

Як позбутися другого підборіддя?

Контроль ваги і відмова від солодкого

«Порада доволі банальна, але ефективна — потрібно схуднути. Ця порада хороша ще й тим, що люди, які мають надлишкову вагу, завжди виглядають старшими.

І справа тут не тільки в другому підборідді. Якщо хочете виглядати молодо і красиво, нормалізувати вагу — обов’язкова умова», — рекомендує фахівець.

Насамперед рекомендується скоротити споживання солодкого. Адже пристрасть до солодкого призводить не тільки до набору зайвої ваги, а й до передчасного старіння.

Річ у тім, що в організмі цукор розщеплюється до глюкози і приєднується до колагену, який відповідає за еластичність і пружність шкіри.

Зв’язаний глюкозою колаген стає жорстким. Наслідки не найкращі для тіла. Цей процес називається «глікацією».

На щастя, є порятунок: уповільнюють глікацію антиоксиданти, які містяться в ягодах, зелені, зеленому чаї. Або відмовтеся від цукру, або їжте якомога більше перерахованих вище продуктів.

Докладніше про те, як не набрати вагу після дієти, читайте в опублікованій раніше статті на NUR.KZ.

Лімфодренажні стрибки і тейпи

Якщо ви страждаєте набряками, то друге підборіддя теж буде вашим постійним супутником. Інструктор рекомендує регулярно робити лімфодренажні стрибки вранці.

«Можете також спробувати тейпи. До всіх своїх позитивних властивостей тейпи відмінно прибирають набряки з тканин», — каже експерт.

Вправи для обличчя

Це простий і природний спосіб підтримувати м’язи в тонусі, зберігати їхню еластичність, а отже, позбуватися другого підборіддя.

Будь ласка, тільки не смійтеся і поставтеся до процесу серйозно. Ця знайома з дитинства дія дійсно допоможе швидко прибрати друге підборіддя і щоки.

Головне, перед тим, як почати займатися, почекайте момент, коли опинитеся в кімнаті наодинці, і тільки тоді приступайте до ефективної гімнастики.

Підтягнути м’язи шиї та в ділянці другого підборіддя здатні, як не дивно, вправи з язиком. Витягніть язик з усієї сили, ніби намагаєшся дістати ним до кінчика носа, доки не відчуєте сильну напругу.

Витягніть язик з усієї сили — постарайтеся дістати ним до кінчика носа, поки не відчуєте сильного напруження.

Потім опустіть язик донизу, ніби хочете доторкнутися до підборіддя. Повторіть кілька разів. І так щодня. Результат буде помітний дуже скоро і шкіра швидко підтягнеться.

Після першої вправи одразу переходьте до другої: тильним боком долоні злегка поплескуйте підборіддя, не надто сильно, але відчутно.

Це допоможе посилити кровообіг у проблемній зоні та помітно підтягнути підборіддя.

Ще одна ефективна вправа, щоб прибрати друге підборіддя швидко: відкривання рота, наче вимовляєш букву «О». Закиньте голову назад і широко відкрийте рот, так, щоб відчути сильну напругу під щелепою.

Рахуйте до 20 і дуже повільно закривайте рот. Повторіть кілька разів. Майте на увазі, що після правильного тренування м’язи болітимуть так, ніби ви побували в спортзалі.

Плюси фейсфітнесу

  • Фейсфітнес — це силове тренування, яке займає небагато часу.
  • Покращує кровообіг.
  • Розучити «вправи» можна самостійно за відеороликами, ніяких складних технік вони не передбачають.
  • Ефект з’явиться, навіть якщо займатися 3-4 рази на тиждень по 5 хвилин.

З іншими простими й ефективними вправами для обличчя можете ознайомитися в наведеному нижче відео від Наталії Дичковської.

Позначки:, , , , , , , , , ,
close