Ігри для кошенят

Невеликі пухнасті грудочки-милі створіння, що приносять в будинок радість. Потрібно пам’ятати що кошенята-природжені хижаки, які мають власний набір досить потужних інстинктів.

Гра для вихованця не просто проведення часу. Це як би тренування для відточування здібностей, які можливо ніколи йому не будуть потрібні, проте як правило, важливі.

Ігри надають можливість вийти природним інстинктам. Спільні ігри з вихованцем важливі, але також має велике значення навчити кошеня грати, якщо до цього у нього не було такого досвіду.

Чому кошенята багато грають

Від природи кішки хижі тварини. Ігри потрібні їм для підтримування не тільки фізичного, а й психічного здоров’я.

Під час активних спільних ігор, тварина вихлюпує додаткову накопичену енергію. Особливо потрібні ігри для кошенят, що живуть в квартирі і які не мають безкоштовного доступу на вулицю.

Ігри з вихованцем допомагають закріпити зв’язок і налагодити відносини. Тварина буде довіряти господареві набагато більше.

Кошенята люблять багато грати, тому особливо мотивувати їх не Необхідно. Головне, про що потрібно пам’ятати – правильно організувати підхід до ігор.

Ігри з кошеням, а в подальшому і з дорослою кішкою грунтуються на стимуляції інстинктів полювання і переслідування.

Малюкам можна пропонувати не тільки ігри з вудкою і пищалками. Проявивши винахідливість і кмітливість, можна змінити дозвілля не тільки кошеня, а й власний.

Ігри для розвитку для кошенят потрібні. Вони дозволяють:

  • відшкодувати брак хороших вражень при утриманні в умовах квартири;
  • збільшити зарозумілість вихованця;
  • розвинути інтелект маленького хижака;
  • прибрати стрес і можливу фрустрацію (переживання);
  • зробити життя улюбленця насиченим, повноцінним і щасливим.

Під час активних ігор та інтелектуальних розвиваючих тренувань, в головному мозку тварини відбувається розвиток і створення нових нейронних зв’язків.

У що можна зіграти з кошеням

Ігри рекомендується підбирати в пропорції з віком і активністю вихованця. Рівень складності інтелектуальних ігор важливо підбирати так, щоб кошеняті було зручно і весело грати.

Також ігри повинні базуватися на ласощах і заохоченнях. Абсолютно всі ігри-інтерпретація видобутку їжі. Важливо підбирати ласощі низькокалорійні, щоб не спровокувати фізичні складності зі здоров’ям в подальшому, наприклад ожиріння.

Ось кілька ігор для кішок, виконаних власними руками:

  • Комірка. Для гри знадобитися паперовий лоток з під яєць або цукерок. В осередку укладаються ласощі. Тварина повинна самостійно дістати кожне лапкою. Ускладнити завдання можна, накривши ласощі зверху невеликими іграшками або тканинними квадратиками.
  • Коробка з дірочками . Другий вид інтелектуальних розвиваючих ігор для кошенят і навіть дорослих кішок – коробка з картону. Всі кішки люблять коробки. Приготувати розвиваючий сортер легко. Потрібно взяти будь-яку коробку потрібного розміру з картону (можна з-під взуття), акуратно прорізати в кришці і збоку круглі отвори. Вони зобов’язані бути таких розмірів, щоб в середину пролазила лапка вихованця. В середину слід насипати солодощів. Кошеняті доведеться постаратися, щоб дістати ласощі.

Крім інтелектуальних ігор, потрібно грати з кошеням в рухливі ігри.

Наприклад, за допомогою лазерної указки, сонячного зайчика, кульки від пінг-понгу або вудкою з пір’ям.

Для гри підійде навіть традиційний пакет з паперу. Його варто відкрити і залучити інтерес кішки шарудінням. Маленьке кошеня з радістю забереться в середину і почне з пакетом грати. Додати інтерес до пакету можна, якщо в середину покласти пластиковий або прогумований кульку.

Ігри з лазерною указкою-відомі у всьому світі. Направляючи промінь червоного лазера на стінку, підлогу або інші поверхні, можна досить легко тренувати у кішки інстинкт. Мало в світі кішок, що залишаються байдужими до світиться точці, яка до того ж рухається.

З коробок з картону можна спорудити не тільки розвиває девайс. Так, коробки з картону як правило служать відмінною підставою для створення лабіринту. Між собою слід пов’язати кілька коробок різного розміру. У кожній слід виконати отвори, відповідні один одному. Розмір отворів зобов’язаний бути таким, щоб вихованець безперешкодно пролазив через них. Помістивши туди кульку від тенісу, можна годинами спостерігати, як улюбленець гратися і ганяє.

Маленькому кошеняті повинна обов’язково сподобатися гра за принципом полювання за скарбами. Для цього підійде спеціальна іграшка у вигляді головоломки. Придбати її можна в зоомагазині. В середину пластикового контейнера кладуть ласощі і тварина повинна його дістати.

Ну і зрозуміло потрібно пам’ятати про звичайні, але від цього не менш улюблених ігор в «кішки-мишки» і «риболовлю».

М’яка мишка, а якщо вона ще й з котячою м’ятою, стане улюбленою іграшкою. Тварина годинами може бігати за уявної здобиччю.

Вудка з мотузочкою і пір’їнками на кінці – не залишить байдужим ні маленького кошеняти, ні вже дорослу тиху кішку. Зробити вудку можна в побутових умовах, взявши потрібного розміру паличку і прив’язавши до неї міцну мотузку. У магазині фурнітури можна придбати пір’ячко різноманітного розміру і кольору.

Пошук ігор для кошеняти нескладний і часом навіть захоплюючий процес.

Частина ігор може бути спрямована на те, що кошеня грає сам. Але також має велике значення, щоб господар теж брав участь в частині з них.

Можна грати з кошеням в догонялки або ж імітацію полювання. Розумовий і фізичний розвиток вихованця переплетені тісно. Якщо не буде одного, не буде й іншого. Ласкава і добра кішка-це ідеально розвинений і щасливий кошеня в минулому.

У зв’язку з великим потоком вступників питань, безкоштовні ветеринарні консультації на час припинені.

Позначки:, , ,
close