Яку ялинку вибрати? Жива або штучна ялинка?

Наближається Різдво… значить, пора заводити ялинку. Але перш ніж ми почнемо думати, які кольори будуть переважати в нашій новорічної сервіровці в цьому році і які ялинкові прикраси ми виберемо, ми повинні подумати про вибір ялинки і прийняти рішення — жива або штучна. Дилема-яку ялинку вибрати-живу або штучну — сьогодні виникає, напевно, в багатьох будинках. Можливо, інформація, яку ми підготували, допоможе вам прийняти рішення.

Штучна ялинка або жива? Яку ялинку вибрати?

Вибір новорічної ялинки зазвичай диктується особистими естетичними смаками членів вашої родини. Деякі люди не можуть уявити собі Різдво без запаху смоли і хвої, що розноситься по будинку, інші ж завжди вибирають штучну ялинку, вважаючи її більш практичним рішенням. Отже, які плюси і мінуси обох варіантів? Якщо взяти до уваги тривалість використання, то штучна ялинка виграє.

Купивши якісну, красиву штучну ялинку, ви можете бути впевнені, що вона прослужить вам кілька років. Однак важливо правильно захистити і зберігати його після Різдва, щоб він не був знищений. Вибір живого дерева-Це, як правило, одноразовий вибір. Навіть якщо ви виберете живе дерево, посаджене в горщик, і виставите його в сад після Різдва, ви не можете бути впевнені, що рослина приживеться і доживе до наступного року. Жива ялинка, в свою чергу, є найкращим рішенням з екологічної точки зору.

Незважаючи на те, що ми купуємо живу ялинку, ми не сприяємо вирубці лісів, тому що цей вид дерев надходить зі спеціальних плантацій. Таке дерево набагато легше утилізувати (ми можемо просто розчленувати його і викинути в компост). Процес виробництва і використання штучних ялинок, безумовно, завдає більшої шкоди навколишньому середовищу. Однак це рішення має масу переваг. Штучна ялинка не вимагає особливого догляду (живу потрібно регулярно поливати). Це також усуває проблему падіння голок з дерева, і щоденне прибирання пилососом не потрібно. Нам не потрібно щороку купувати новий.

Штучні ялинки також мають більш правильну форму, і виробники намагаються зробити їх візуально схожими на справжні ялинки. Штучна ялинка виглядає дуже естетично. Однак нерівність живого дерева теж має свою чарівність, не кажучи вже про запах. Тому вибір різдвяної ялинки досить складний, і ви повинні вирішити, що для вас важливіше — екологічність або функціональність і довгострокове рішення. Тому, якщо вам потрібна штучна ялинка, переходьте на сайт nashayalunka.com.

Традиційна ялинка або нi?

Якщо ви вже вирішили, жива або штучна ялинка буде стояти у вашому будинку в цьому році, залишається ще один вибір. Ви можете піти класичним шляхом і вибрати традиційну ялинку, а можете вибрати стоячу ялинку. Стояча ялинка-дуже модне рішення в останні сезони. Різдвяні ялинки продовжують набирати популярність, і все частіше і частіше вони з’являються в наших будинках. Чарівність такої ялинки, навіть якщо ми вибираємо штучний варіант, полягає в її схожості з натуральними деревами, що ростуть в лісі. Завдяки цьому ялинка на стовбурі прекрасно впишеться в інтер’єри в еко-стилі і ті, де хочеться мати тісний контакт з природою (звичайно, тоді варто звернутися до живої ялинки).

Штучні ялинки на стовбурі також прекрасно підкреслять Клімат мінімалістичних інтер’єрів в скандинавському стилі. З іншого боку, традиційна, повноцінна ялинка-обов’язковий елемент різдвяного декору класичних і гламурних інтер’єрів. Вибір між традиційною ялинкою і ялинкою на колодах повинен бути продиктований стилем інтер’єру, в якому вона повинна стояти.

Вибравши вид ялинки, можна подумати про складання ялинкових прикрас. Якщо у вас немає часу або ідеї, як створити стильне, гармонійне і ідеально складене ялинкова прикраса, ви можете скористатися нашими готовими ялинковими наборами. Тоді ви можете бути впевнені, що всі елементи декору будуть ідеально поєднуватися один з одним. Це ще й велика економія часу, якого, як відомо, перед Різдвом у всіх не вистачає.

Жива чи штучна: яку ялинку обрати для власної оселі

Штучна чи жива: яку ялинку обирають ужгородці?

Позначки:, , , , , , , ,
close