Аквагрим із зображенням єдинорога

Аквагрим із зображенням єдинорога - Ветеринар

Дитинство — час досить оригінальних бажань, наприклад, перетворитися на улюбленого казкового героя. Здійснити давню мрію дівчаток — стати чудовим єдинорогом — вам допоможе аквагрим.

Детально про те, як зробити аквагрим «Єдиноріг», ви дізнаєтеся з цієї статті.

Особливості

Перед тим як приступати до малювання єдинорога на обличчях юних мрійниць, познайомимося з певними властивостями таких фарб.

Плюси аквагриму.

Можливість створювати вражаючі та унікальні малюнки без великих зусиль. Аквагрим — це повний простір для фантазії: єдинороги з крилами і без, з квіточками, зірочками, магічними візерунками — все підпорядковано пензлю досвідченого художника і навіть початківця-аматора.

За допомогою яскравого мейк-апу можна свято зробити незабутнім, а настрій юних гостей — чарівним.

Багатство палітри кольорів. Яскраві соковиті кольори і відтінки обов’язково створять незабутній малюнок. Навіть дуже простенький, але барвистий ескіз єдинорога стане підставою для дитячого захоплення.

Доступність матеріалів. Вибрати фарби відмінної якості не велика проблема. Їх можна замовити online у магазинах для свят або придбати в магазинах товарів для хобі та творчості.

Фарби швидко сохнуть, а малюнки чудово видаляються як зі шкіри, так і з одягу.

Працювати з аквагримом суцільне задоволення. Якщо навіть ви зробили помилку, малюнок можна без проблем виправити за допомогою вологої ватної палички.

Оволодіти технікою аквагриму легко самостійно. Починають малювання зі звичайних об’єктів і потроху переходять до дуже непростих ескізів. Робити легкі малюнки один для одного можуть навіть діти. Діти із задоволенням візьмуть участь у цьому занятті.

Мінуси.

Велика вартість на хороші фарби. Недорогі матеріали, які не мають обов’язкової сертифікації, можуть бути небезпечні для здоров’я дітей. Пензлі та спонжі аквагримерів мають бути теж якісними.

Заборона на застосування для малюків до 3 років.

Здатність викликати алергію. Перед нанесенням аквагриму роблять пробу на алергію в дитини на згині ліктьового суглоба або зап’ясті.

Шкірні висипання, ранки, подразнення — протипоказання для нанесення екзотичного фейс-арту.

Залишати аквагрим на дитячому обличчі можна виключно на 3 години. Якщо навіть дитина проти, чарівний малюнок через цей час доведеться змити.

Діти від 3 і до 7 років — великі непосиди. Створювати малюнок з ретельним промальовуванням безлічі дрібних деталей з дітлахами цього віку не варто. Навіть найстаранніша дівчинка не зможе висидіти більше 10-15 хвилин, поки ви створюєте на її чудовому личку суперединорога. Поділіть роботу на 2-3 етапи, дайте дитині розслабитися, або підберіть вельми простий ескіз.

Позначки:, , , ,
close